Anasayfa - Köşe Yazılarım - Yazılım eğitimi veren Youtube kanalları

Kaliteli Yazılım Eğitimi Sunan Müthiş Youtube Kanalları

Gitmek istediğiniz kanala tıklayabilirsiniz!

Fehmi Uyar

Bu youtube kanalı bana göre Türkiye’nin en iyi yazılım eğitimini veriyor. Başa koymamın nedeni de bu. PHP, Angular, Bootstrap, Html, Css, Xml, Jquery, Javascript ve çeşitli eğitimlerin yer aldığı kanal 1 numaralı sırada olmayı hak ediyor.

Arin yazılım:

Javascript, NodeJs, Bootstrap, React, Python, Yapay Zeka, Html, WordPress, PHP, Mysql, Photoshop, Django, Go gibi eğitimlerin yer aldığı oldukça kaliteli anlatımı olan bir youtube kanalı. Şiddetle tavsiye edilir.

Yazılım Bilimi

Belki de en tanınan ve en popüler yazılımcıların bir araya geldiği ve aklınıza gelen her türlü eğitimin yer aldığı harika bir kanal. Bu kanalla birlikte yazılımı seveceksiniz.

Sadık Turan

Javascript, Angular, .Net, C#, ASP.net, React, Python,, Html, PHP, Django, gibi eğitimlerin yer aldığı oldukça güzel bir youtube kanalı.

Ahmet Candemir

Fritzing devreleri, Mblock, Ardunio ve Temel Elektronik eğitimlerinin yer aldığı kanal özellikle robotik kodlamaya giriş yapmak isteyenler için oldukça temel bir başlangıç sunuyor. Oldukça güzel bilgiler edineceğiniz ve kesinlikle yararlı bir eğitim kanalı.

Armağan Amcalar

Yazılımcı nasıl olunur? Bu sorunun cevapları bu kanalda. Javascript adam olarak tanınan Armağan Amcalar çeşitli eğitimlerin yanı sıra sizlere yazılım dünyasının sırlarını anlatıyor. Özellikle yazılımın sektörel ve iş tarafını merak ediyorsanız bu kanal doğru adres. Kesinlikle her videosu izlemeye değer ayrıca yol gösterici.

Kadir Kasım

NodeJs, Sass, PHP, Gulp ve çeşitli Python eğitimlerinin yer aldığı kanal oldukça faydalı. Göz atmanız gereken bir kanal.

Berk Bayar

C programlama dili ve oyunlarla ilgili bilgi edinebileceğiniz bir kanal.

Yazılım Konspetleri

Java ve programlama eğitimin yer aldığı kanal henüz gelişim aşamasında. Java ile ilgilenenler için tavsiye edilir.

teknoEgitimDoga

AppInventor, Web 2.0 araçları, Robotik kodlama ve pratik bilgilerin yer aldığı kanal ilgi çekici içeriklere sahip.

Vikuba

Python, PHP, e-ticaret gibi eğitimlerin yer aldığı kanal oldukça iyi bir anlatım sunuyor.

Yasal Uyarı: Bu sitede yayınlanan her türlü ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belge, ticari marka ve her tür fikri mülkiyet hakkı , ilgili markalara aittir, yalnızca sahipleri tarafından ve sahiplerinin izni ile kullanılmaktadır ve telif hakları kapsamındadır. ©